Haber

İletişim
444 54 99 ACİL 187

Başarımız Sakarya Sınırlarını Aştı

 AGDAŞ, Aralık 2016’da işe alma ve entegre etme, ilham verme, bilgilendirme, dinleme, takdir etme, geliştirme, önemseme, kutlama ve takım ruhu alanlarındaki uygulamalarını, somut delillerini sunmuştur,  Ocak 2017’de yapılan Trust Index Çalışan Anketi ile uygulamaların çalışanlar üzerindeki memnuniyet durumu ölçülmüştür. AGDAŞ, yapılan değerlendirmelerin sonucunda 24 Mayıs 2017 tarihinde Wyndham Grand Levent de gerçekleştirilen ödül törenine; Microsoft, Hilton, H&M, Turkcell Global Bilgi, Ebay Gittigidiyor, Toyota Pazarlama, Novartis, Glaxo Smith Kline, Doğuş Holding gibi uluslararası kuruluşlar ile beraber aynı sahnede yer alarak “2017 En İyi İşveren” ödülünü aldı.
 
Kurumsal Başarıları Göz Dolduruyor
 
AGDAŞ, 2015 yılında kalite alanındaki başarılı çalışmaları ile EFQM 5 Yıldız Yetkinlik Belgesi ve 2016 yılında da sosyal sorumluluk projeleriyle Altın Vana ödüllerini almıştı. ERDEM Grup şirketi olarak hem kendi markasına hem de Sakarya’ya önemli katkılarda bulunan AGDAŞ, 2017 En İyi İşveren ödülünü de alarak başarılarını pekiştirdi. 
 
ERDEM Grubu ve AGDAŞ Çalışanlarına Teşekkür
 
AGDAŞ İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Müdürü Sn. Emre Uğur açıklamasında; “Bu önemli başarıyı çalışan odaklı çalışmayı bizlere öğreten bağlı bulunduğumuz Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Dr. Zeynel Abidin Erdem ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. M. Nezih Erdem, yapmış olduğumuz tüm uygulamalarda sonsuz desteğiyle her zaman önümüzü açan İcra Kurulu Başkanımız Sn. M. Fatih Erdem ve bizlere liderliği davranışlarıyla öğreten, hep önümüzde yürüyen Genel Müdürümüz Sn. Kenan Demir, Genel Müdür Yardımcılarımız Sn. Mesut Yaşar Uzun ve Sn. Gürsel Yağan başta olmak üzere bize ödülü getiren uygulamalarımızı direnç göstermeden benimseyen ve fikirleriyle gelişmesini sağlayan tüm AGDAŞ Ailesine teşekkür ederiz.”  dedi.  Sakarya’ya en iyi işveren ödülünü getirdiklerinden dolayı çok gururlu olduklarını ifade eden UĞUR, Kasım ayı içerisinde yapılacak EFQM kongresinde Kar amaçlı kuruluşlar kategorisinde EFQM Mükemmellik büyük ödülünü alarak Sakarya’ya bir ilk daha yaşatmak istediklerini ;
şirket olarak her anlamda mükemmelliği hedeflediklerini bu hedeflerine ulaşmak için var gücüyle çalışmaya devam ederek Sakarya’nın marka değerine katkı vermeye devam edeceklerini söyledi.
 
Sakarya’ya Değer Katıyor
 
ERDEM Grubu kuruluşu olarak 2003 yılından beri Sakarya’da yaptığı yatırımlar ile  3.300 km’den fazla altyapı ağı ile şehrin dört bir yanına doğal gaz ulaştırarak Sakarya’da temiz havanın güvencesi olan AGDAŞ, ülke ekonomisine yaptığı 1,5 Milyar TL katma değer ve ödediği vergiler ile de Sakarya’nın öncü kuruluşlarından oldu.