Haber

İletişim
444 54 99 ACİL 187

2017 Gelecek Bizimdir Paylaşım Toplantımızı Düzenledik

AGDAŞ 2017  Gelecek Bizimdir Paylaşım Toplantısı 7 Mayıs Pazar günü  Sakarya Best Western Premier otelde düzenlendi. Toplantıda 2016 yılı çalışmaları değerlendirirken 2017 yılı planlarını gözden geçirildi ve 2016 yılının en iyi ekip ve çalışanlarını ödüllendirildi.

Gelenek haline gelen ve her yıl düzenlenen AGDAŞ Gelecek Bizimdir Paylaşım Toplantıları 7 Mayıs Pazar günü düzenlendi. Toplantıya AGDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nezih ERDEM, Genel Müdürü Sn. Kenan DEMİR, Genel Müdür Yardımcıları Sn. Gürsel YAĞAN ve Sn. Mesut Yaşar UZUN ile tüm bölüm müdürleri olmak üzere vardiyası olmayan çalışanlar katıldı.

Her yıl büyük bir titizlikle hazırlanan toplantıya Genel Müdür Kenan DEMİR ve Genel Müdür Yardımcıları Mesut Yaşar UZUN ve Gürsel YAĞAN’ın konuşmalarıyla başladı.  Kenan DEMİR, İcra Kurulu Başkanı Sn. M. Fatih ERDEM’in selamı çalışanlara iletti. 2016 yılını başarılı bir şekilde geçirdiklerini bu başarının sahibinin tüm AGDAŞ çalışanları olduğunu belirtti. 2016 yılında Sakarya’ya kesintisiz doğal gaz arzı sağlamanın yanı sıra  kalite ve sosyal sorumluluk alanında önemli başarıların altına imza attıklarını bu hep beraber başardıklarını söyledi. Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Mesut Bey, 2016 Faaliyet Raporunda belirtildiği el ele vererek önemli işler başardıklarını aktardı. Teknik İşler Genel Müdür Yardımcısı Gürel Bey, müşterilere güvenli ve kesintisiz doğal gaz ulaştırmak için çalıştıklarını belirti. 2016 yılından Kocaali İlçesine gaz arzı sağladıklarını ve yeni yatırımlarla hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.

AGDAŞ Önemli İşlerin Altına İmza Atmaya Devam Ediyor

Bölüm müdürlerinin sunumunun ardından konuşama gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanı Nezih ERDEM, AGDAŞ’ın 14 yıllık sürede karşılaştığı zorlukları atlatarak iyi bir noktaya geldiğini belirtti. Bu süreçte yönetiminden saha çalışana kadar emeği geçen tüm AGDAŞ çalışanlarına teşekkür etti. Yapılan çalışmalardan dolayı gurur duyduğu belirtti.

Paylaşım toplantısına “Bu Dükkân Sizin Torunlara Kalır Mı?”  başlıklı semineri ile Ahmet Şerif İZGÖREN renk kattı. Yaklaşık bir saat seminer veren İZGÖREN’e çalışanlar adına Genel Müdür Kenan DEMİR çiçek takdim etti.