KURUMSAL

İletişim
444 54 99 ACİL 187

Genel Müdürden

Değerli Paydaşlarımız,

 1993 yılında Sakarya Büyükşehir Belediyesi şirketi olarak kurulan AGDAŞ, 2003 yılında Büyükşehir Belediyesi’nin özelleştirmesi sonucu Erdem Grubuna katılmış ve Türkiye’deki özelleşen ilk doğal gaz şirketi unvanını almıştır. 29 Mayıs 2003 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Dr. Nezih ERDEM’ in attığı temel ile AGDAŞ, çalışmalarına başlamış ve yatırımlarını aralıksız olarak gerçekleştirmeye devam etmiştir. AGDAŞ, Erdem Grup bünyesine dâhil olduğu 14 yıldan bugüne en büyük hedefleri, müşterilerine güvenli doğal gaz arzı sağlayarak, topluma ve çevreye katkı sağlamak olmuştur. Bu amacımıza ulaşmak için müşteri memnuniyetini, topluma faydayı, yenilikçilik ve teknolojiyi ön planda tutarak ilk günkü heyecanımızla daha iyisine ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 
  Bugüne kadar yaptığımız faaliyetlerimiz sonucu 3.300 km’yi geçen bir yatırım şebekemiz ile 200 bin abonenin doğal gaz konforunu yaşamasını sağladık. 2003 yılından günümüze Sakarya gibi Türkiye sanayisinin önemli bir bölgesine kesintisiz gaz arzı sağlayarak ülke ekonomisine önemli katkı sağlamaya devam ettik. Çalışanlarımız ve paydaşlarımızla ele ele vererek gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonunda 3 milyar m³’den fazla gaz taşıyan bir şirket olarak 72 gaz dağıtım şirketi arasında 2.sırada; alt yapı ağı büyüklüğümüzle 6. sırada yer almaktayız. AGDAŞ olarak bu başarılarımızı büyüyerek devam ettirmek, siz değerli halkımıza layık olduğu hizmeti en güzel bir biçimde vermek arzusundayız. 2010 yılında 100 bin abone hedefimize ulaştık 2020 yılında ise hedefimiz olan 250 bin abone için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.
 
Tüm bunları yaparken kesintisiz gaz arzı sağlayan şirket olmakla yetinmeyip Sakarya’da çevre, eğitim ve toplumu bilinçlendirme konularında sosyal sorumluluk projeleri üretmeyi kurum kültürü haline getirmiş bulunmaktayız. 2013 yılında başladığımız EFQM Kalite Yolculuğu ile kalite çalışmaları alanında önemli başarıların altına imza atmaya devam ediyor, örnek bir yönetim anlayışı işe çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz.
 
 Belirlemiş olduğumuz  " Sunduğu tüm hizmetleriyle paydaşlarına ilham veren, lider bir şirket olmak"  vizyonumuza ulaşabilmek için AGDAŞ Ailesi olarak sürekli gelişimi kendimize ilke edindik. Dünyadaki gelişmeleri doğru zaman ve doğru yöntemlerle kendilerine entegre edebilen kurumların hizmet kalitelerini artıracaklarını ve başarılı olacaklarını biliyoruz. AGDAŞ olarak bizler de bulunduğumuz yeri sürekli sorgulamaktan çekinmiyor, tüm faaliyetlerimizde en iyi ve en doğru sonuçlara ulaşmak için azami gayret gösteriyoruz.
 
  Sonuç olarak tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, İcra Kurulu Başkanımız Sn. M.Fatih ERDEM‘in en büyük isteği olan müşteri odaklı hizmet anlayışımızı daha da ileri götürme çabası içerisinde olacağımızı ve tüm AGDAŞ ailesi olarak şehrimize hizmet etmekten onur ve gurur duyduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Saygılarımla, 
 
Kenan DEMİR
Genel Müdür