ABONELİK İŞLEMLERİ

İletişim
444 54 99 ACİL 187

Bağlantı Sözleşmesi

Bağlantı Sözleşmeleri (İlk Sözleşme) 1 Ocak 2017 tarihi itibari ile online bağlantı yetkisine sahip sertifikalı firmalar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.  
 
Online bağlantı sözleşme yetkisine sahip firmalar firma listesi için tıklayınız.

  1. Müşteriler, iç tesisat konusunda anlaşma sağladıkları sertifikalı firmalarına sözleşme için talep edilen evrakları ile başvuru yapıyorlar.
  2. Firma, yetkisi bulunduğu ekran üzerinden evrakları AGDAŞ’a ulaştırarak, müşteri adına bağlantı sözleşmesi talebinde bulunuyor.
  3. AGDAŞ tarafından değerlendirilen talep onaylandığında müşteriye SMS ile bilgilendirme yapılıyor ve müşteri talebinin onaylanması sonrasında 7 (yedi) işgünü içerisinde anlaşmalı kurumlara bağlantı bedelini ödüyor.
  4. Bağlantı bedelini ödeyen AGDAŞ abonesi, proje onayından sonra 444 54 99 numaralı Çağrı Merkezi arayıp doğal gaz abonelik sözleşmesi yaptırarak doğal gaz konforunu yaşamaya başlıyor. 
  • Bağlantı Sözleşmesinde Talep Edilen Evraklar (İlk Müracaat Esnasında)
  • Tapu Fotokopisi 
  • Kimlik Fotokopisi
Yapı Ruhsatı / İskân Belgesi / Emlak Beyannamesi / SASKİ Hesap Döküm Kartı ya da 12 Ekim 2004 tarihli ve öncesine ait Su Faturası
Uyarı: Yapımı 12 Ekim 2004 tarihi öncesi yapılan mülkler için iskân belgesi ya da yapı ruhsatı getirme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Yapımı 12 Ekim 2004 tarihi öncesi olan ve iskân belgesi ya da yapı ruhsatı bulunmayan mülkler için emlak beyannamesi ile başvuru yapılabilmektedir.
 
Bağlantı Bedeli: 442,5 ₺ (KDV Dahil) + 17,80 ₺ (Damga Vergisi) = 460,30 ₺